Дизайн ИНТЕРЬЕРА

РЕМОНТ квартиры, дома, офиса

Венецианская ШТУКАТУРКА

       
Наши услуги:  
   
   Дизайн интерьера
  дизайн проект
  дизайн интерьера квартиры
  дизайн дома, коттеджа
  дизайн офиса
  дизайн магазина
  дизайн кафе, ресторана
  дизайн гостиницы
   
   Дополнительные работы
  отделочные работы
  венецианская штукатурка
  ремонт квартиры в Киеве
  ремонт под ключ
 
   
 

 
   
  Главная > Статьи >  
 

Для чого потрібен Дизайн-проект?

Кожен будинок, як і кожна людина, по-своєму неповторний. Різні елементи інтер'єру можуть його прикрасити, можуть перетворити до невпізнання, зробити життєрадісним або суворим, сучасним або по-середньовічному величним. Саме Вам вибирати, яким ви хочете бачити його, а ми обов'язково прислухаємося до вашої думки і запропонуємо власні ідеї та бачення поставленого завдання. Ви можете бути впевненими, що отримаєте не шаблонний ескіз, а дійсно індивідуальний проект дизайну квартири, на який дизайнер не просто витратив час, а вклав частинку своєї душі. Чи вважаєте, так не буває? Ще й як буває! Звертайтеся до нас в студію Приват-Дизайн, і ви переконаєтеся, що чудеса трапляються не тільки в казках з принцесами.    

Дизайн-проект

Дизайн-проект це не просто пропозиції по оформленню майбутнього житла, а створення Вашого майбутнього будинку, в який приємно повертатися і комфортно проводити кожну хвилину життя. Тому спільна робота дизайнера і замовника завжди призводить до найкращих результатів: зрозуміти захоплення, уподобання, хобі та як результат - максимально комфортне середовище.    

Перетворюється Ваш будинок і самі стаєте трішки краще, красивіше і добрішим, а ми з радістю і великим бажанням Вам в цьому допоможемо!    

Яка вартість дизайн-проекту?

Це важливе питання хвилює багатьох замовників. Але відразу ж визначити конкрентних ціну не можна, так як все розглядається індивідуально. Багато що залежить від складності та площі об'єкта.

Повний дизайн-проект включає в себе папку документації - плани, креслення, розгортки, 3D-візуалізація, підбір меблів, світильників, текстилю. Але при бажанні замовника можливий варіант вибіркового виконання. Проте, багато хто воліє повну роботу з дизайнером, іноді аж до підбору аксесуарів. Причини цілком зрозумілі: продуманий досвідченим майстром інтер'єр з самого початку і доведений до самого завершення має незаперечні переваги.

Інтер'єр Вашого будинку - важлива частина життя кожної людини, свідчить про смак і матеріальний добробут власника. Це особлива територія комфорту, приємна обстановка, що сприяє успішній роботі або повноцінному відпочинку. Тому економити на цьому ні в якому разі не слід. Будь-які гарні речі дарують нам радість і заряджають позитивними емоціями. Найчастіше за зовнішнім виглядом нашого житла судять про нас родичі і знайомі, а за зовнішнім виглядом офісу - відвідувачі і потенційні клієнти. Тому грамотна розробка інтер'єру - це вигідне вкладення коштів. Головне, що слід завжди пам'ятати - найкраще звернутися до досвідченого фахівця, що гарантує якість своєї роботи. Адже, як відомо, «скупий платить двічі».

 
 

3.08.2016

 
  При полном либо частичном копировании материалов сайта, ссылка на www.kiev-design.com обязательна
     
www.kiev-design.com © Все права защищены
Главная Поиск Контакты