Дизайн ИНТЕРЬЕРА

РЕМОНТ квартиры, дома, офиса

Венецианская ШТУКАТУРКА

       
Наши услуги:  
   
   Дизайн интерьера
  дизайн проект
  дизайн интерьера квартиры
  дизайн дома, коттеджа
  дизайн офиса
  дизайн магазина
  дизайн кафе, ресторана
  дизайн гостиницы
   
   Дополнительные работы
  отделочные работы
  венецианская штукатурка
  ремонт квартиры в Киеве
  ремонт под ключ
 
   
 

 
   
  Главная > Статьи >  
 

Де зробити чистку металевих виробів?

Професійне очищення металевих виробів є простим та фінансово доступним способом для швидкого повернення поверхні втраченої естетичної привабливості. В залежності від типу металу варто обирати правильні розчини та гелі, які швидко усунуть бруд та не пошкодять поверхню.

На сьогодні безліч металевих виробів, які застосовуються у сучасній сантехніці, виготовляються з сплавів, які мають різне покриття. Це може бути, як нікелювання чи хромування, так і позолота чи срібло. Крім того, зарубіжні сантехнічні фірми-виробники не рідко дивують нас деталями з золота. Догляд за такими металевими виробами потребує не тільки своєчасного усунення забруднення, але й правильного вибору засобу для чистки. Очистити металеві вироби можна і в домашніх умовах, але немає гарантії, що розчин буде правильним, а результат виправдає очікування. Саме тому, щоб виріб прослужив довго та «красиво» очистку металевих поверхонь та виробів варто довіряти професіоналам. Як швидко та безпечно очистити будь-які металеві вироби знають фахівці компанії «Авангард Майстер».

Компанія «Авангард Майстер» пропонує професійне очищення металевих виробів від забруднень будь-якого рівня складності. Завдяки багаторічному досвіду роботи та залученню новітніх методик ефективного очищення металів, спеціалісти компанії швидко проведуть чистку, як поверхонь з нержавійки, міді або бронзи, так і з титану, олова, свинцю та нікельованих деталей. Окрім швидкої очистки металевих поверхонь, спеціалісти «Авангард Майстер» проводять очищення таких металевих виробів, як авто-диски, домашній посуд монети або ж статуетки. Процес очищення відбувається максимально швидко завдяки залученню установок камерного типу, які дозволяють ефективно очистити металеві вироби від іржі, нагару та інших наслідків бруду.

Компанія «Аміко-Кераміка» з 1997 року працює у сфері будівельних матеріалів. Окрім надання широкого спектру сантехнічних послуг, особа увага приділяється правильні очистці металевих виробів та поверхонь. Спеціалісти компанії точно знають, який саме розчин для миття підійде для швидкого усунення бруду та, яку краще механізовану методику залучити у випадку наявності корозії чи іржі. Кожен розчин, який пропонує компанія не містить твердих абразивів, які можуть подряпати метал. У склад розчинів входять тільки такі м’які абразиви, як крейда та силікат гель, а також органічні розчинники. Крім того, перед очищенням фахівці «Аміко-Кераміка» ретельно досліджують основний сплав виробу та фінішне покриття, в наслідок чого очищення є не тільки ефективним, але й «корисним» для поверхні. Наприклад, для виробів з латуні, срібла, мельхіору, бронзи, міді та золота пропонуються спеціальні пасти, які ефективно усунуть будь-який бруд. Для того, щоб процес очистки був ефективним, фахівці компанії особливу увагу приділяють типу ганчірок. Очистка відбувається за допомогою шерстяної тканини, з поступовим натиранням поверхні до блиску.

У випадку забруднення елементів будівельного або автомобільного спрямування, оптимальним вибором стане піскоструминне очищення. Завдяки спеціальному обладнанню, такий метод дозволяє швидко усунути бруд, іржу або корозію навіть з дуже важко досяжних місць. Метод підходить, як для очищення автомобільних дисків, так і алюмінієвих труб або металевих цистерн. Знайти швидке та ефективне оброблення металевих поверхонь та виробів будь-якого цільового призначення Ви зможете у компанії «Схід Будконструкція». Завдяки новому, високоточному піскоструминному обладнанню тепер побороти будь-які наслідки бруду стало просто та фінансово доступно.

 
 

7.06.2017

 
  При полном либо частичном копировании материалов сайта, ссылка на www.kiev-design.com обязательна
     
www.kiev-design.com © Все права защищены
Главная Поиск Контакты