Дизайн ИНТЕРЬЕРА

РЕМОНТ квартиры, дома, офиса

Венецианская ШТУКАТУРКА

       
Наши услуги:  
   
   Дизайн интерьера
  дизайн проект
  дизайн интерьера квартиры
  дизайн дома, коттеджа
  дизайн офиса
  дизайн магазина
  дизайн кафе, ресторана
  дизайн гостиницы
   
   Дополнительные работы
  отделочные работы
  венецианская штукатурка
  ремонт квартиры в Киеве
  ремонт под ключ
 
   
 

 
   
  Главная > Статьи >  
 

Як дбати про предмети інтер'єру з металу?

Сьогодні предмети інтер’єру з елементами металу залишаються на піку популярності. Саме металеві конструкції та декори відзначаються не тільки довговічністю, але й надають кожному інтер’єру особливої ексклюзивності. Металеві сходи з кованими елементами або інкрустаціями, предмети інтер’єру з оригінальними ручками з металу або вишукані скульптури з бронзи – все це створює особливий стиль, як у затишному будинку, так і в престижному офісі.

На жаль, з часом предмети інтер’єру з металу можуть втратити свою привабливість. Причинами забруднення можуть стати, як несвоєчасний догляд за металевими виробами, так і потрапляння вологи на поверхню.

Для того, щоб повернути предметам інтер’єру з металу втраченої привабливості слід дотримуватися правил сучасного догляду за металевими поверхнями.

У тому випадку, якщо на металевих виробах вже з’явилися наслідки бруду, то їх легко можна усунути в домашніх умовах. Якщо неестетичність металевої поверхні стала наслідком впливу іржі, то оптимальним вибором стане содове очищення. Для того, щоб зробити очищувальний розчин достатньо лише змішати харчову соду з водою та нанести на уражену ділянку металу на декілька годин. Не менш дієвим засобом проти іржі стане поєднання оцтової та лимонної кислоти у рівній пропорції. Вже після двох годин після нанесення розчину, забруднення не буде на металевій поверхні.

У тому випадку, якщо металеві вироби ще не постраждали від іржі або іншого бруду варто використовувати профілактичні заходи. Най дієвішим способом профілактичного догляду за предметами інтер’єру з металу є миття та полірування. Мити металеві вироби варто у мильному та прохолодному розчині або використовувати спеціальні засоби для миття металевих поверхонь. Якщо поверхня є дуже забрудненою, хімічний розчин можна залишити на ураженій ділянці на декілька хвилин. Крім того, при використанні спеціальних миючих засобів варто дотримуватися інструкцій з використання. Після усунення бруду з металевих поверхонь рекомендовано насухо витерти поверхню м’якою ганчіркою.

Наступним кроком для досягнення ідеального зовнішнього вигляду предметів інтер’єру з металу є полірування. Саме завдяки поліруванню можна повернути металевим виробам сяючий блиск та красу. Під час полірування виробів з металу не варто використовувати жорстких щіток. Жорсткі щітки можуть подряпати та пошкодити металеві поверхні. Обирайте м’які ганчірки, які зможуть повернути металевим виробам втрачений блиск та красу.

Пам’ятайте, що своєчасний та правильний догляд за предметами інтер’єру з металу є запорукою краси та затишку у Вашій оселі чи в офісі.

Як очистити будь-який виріб з металу читайте на amaister.com.ua

 
 

14.09.2017

 
  При полном либо частичном копировании материалов сайта, ссылка на www.kiev-design.com обязательна
     
www.kiev-design.com © Все права защищены
Главная Поиск Контакты