|
Кільця каналізаційні: основа надійних систем водовідведення
Будівництво систем водовідведення – багатоетапний процес, який потребує не тільки знань, а і багаторічного досвіду. Важливо прорахувати всі нюанси, а їх вдосталь: повороти, перепади, особливості ґрунту. Дуже важливим аспектом являється вибір матеріалів, з яких будується вся система, та кожен її елемент окремо. Серед основних елементів знаходяться каналізаційні кільця – невід’ємний атрибут облаштування колодязів.
Будь-який спеціаліст з досвідом скаже вам, що кільця – це основна конструкція, тому підходити до їх вибору варто с величезною відповідальністю. Якщо ви не відносите себе до майстрів монтажу систем водовідведення, доведеться знайти таких серед компаній, які пропонують ці елементи на ринку. Але вам потрібно знати, що існують монолітні та збірні типи, які призначені для облаштування зливових, дренажних або промислових стоків. Вони виготовляються з цегли, залізобетону або пластику. Кажуть, що пластик завойовує світ, але ми поки тримаємось традиційного підходу і рекомендуємо використовувати залізобетон – матеріал перевірений часом.
Замітка: Якщо ви хочете побудувати по-справжньому надійну систему водовідведення, зважайте на якість усіх матеріалів. Для тих, хто поки не визначився з їх виробником, рекомендуємо компанію «Імпекс-Груп», яка давно працює на ринку України, пропонуючи тільки якісні товари. Однозначно можемо сказати: кільця каналізаційні замовляйте тут! Таким чином ви отримаєте не тільки надійність, а і вигоду.
Навіть з появою сучасних матеріалів, бетон не втрачає своєї популярності. Все завдяки його надійності та доступній ціні. Залежно від проекту, ви можете вибрати кільця від 700 до 2000 мм в діаметрі, а їх висота буде коливатись від 500 до 1000 мм. Особливістю цієї конструкції являється округла форма. Вона прекрасно справляється з тиском ґрунту. На сьогодні можна виділити два типи кілець:
Єврокільця (з замком) – мають круговий виступ у верхній частині, та невеличку виїмку в нижній. Такі кільця відрізняються більш щільною стиковкою, тому не потребують додаткового зчеплення. Використовуючи їх, не доведеться думати про можливе горизонтальне зміщення, в разі тиску ґрунту.
Традиційні кільця (без замка) – з’єднуються між собою за допомогою металевих скоб. Додатково доведеться закласти між ними щілини, використовуючи бетонний розчин. Їх встановлення потребує дещо більше часу, аніж попередніх, так як необхідно дочекатись затвердіння бетону.
Звертаючись до майстрів своєї справи, ви зможете обрати високоякісні залізобетонні кільця, які повністю виправдають ваші очікування. Вони будуть служити багато років, не руйнуючись під впливом агресивного середовища. Це традиції, які довели свої чудові якості.
|
|